harman Yapı Mimarlık 
Bahçeşehir Pimapen

Harman Yapı Mimarlık 2008’de İstanbul’da kurulmuştur. Pimapen A.Ş. yetkili bayisi olan Harman Yapı Mimarlık Bahçeşehir, Esenkent, Boğazköy ve Beylikdüzü bölgelerinde hizmet vermektedir.

Harman Yapı Mimarlık olarak Bahçeşehir Pimapen firmamız ile ev ve iş yerlerinin pimapen, duşakabin, cam balkon, kış bahçesi, sineklik, jaluzili cam, panjur kepenk, ve küpeşte ihtiyaçları için hizmet vermekteyiz. Alanlarında tecrübeli tasarımcılarımız ve tecrübeli kadromuzla siz değerli müşterilerimiz için güvenilir bir yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bahçeşehir Pimapen olarak, keşif, fiyatlandırma, tasarım, imalat, montaj ve tamir hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunuyor, satın aldığınız ürünün uzun ömürlü, kullanışlı ve evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna uygun olması için çalışıyoruz.

Bahçeşehir Pimapen olarak aynı zamanda mutfak veya banyo dekorasyon ve uygulama projeleriniz için de yanınızdayız. Tüm mimarlık ve iç mimarlık projelerinizde sizleri üstün nitelikli hizmetimizle tanıştırmak, sahip olduğumuz bilgi birikimi ile en kalıcı, dekoratif ve ergonomik tasarımları yaşam alanınıza taşımak için buradayız.

Hedefimiz, hizmet verdiğimiz bölgede müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmak ve kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Bu hedef doğrultusunda uzman kadromuz ile sizlere tam da hayal ettiğiniz yaşam alanını sağlamak için yaratıcı çözümler üretiyor, ürün gamımızı her geçen gün genişletiyoruz.

Harman Yapı Mimarlık ve Bahçeşehir Pimapen olarak yalnızca bir telefon uzağınızdayız! Evinizin ya da iş yerinizin imajını yenilemek için şimdi bizimle iletişime geçin!


Kalite

Kaliteden ödün vermiyoruz.

Hızlı Teslimat

Tüm projelerimizi zamanında teslim ediyoruz.

Erişilebilir

İstediğiniz her an ulaşılabiliriz.